POLICJA POSZUKUJE WŁAŚCICIELI ODZYSKANYCH RZECZY - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

POLICJA POSZUKUJE WŁAŚCICIELI ODZYSKANYCH RZECZY

Pyrzyccy policjanci zespołu ds. wykroczeń prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży z włamaniem do altany na terenie ogródków działkowych przy ul. Kościuszki gdzie ujawnili i zabezpieczyli przedmioty pochodzące z kradzieży. Funkcjonariusze prowadzący sprawę zwracają się do mieszkańców z prośbą o zapoznanie się z fotografiami zabezpieczonych rzeczy. Osoby rozpoznające swoje mienie proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pyrzycach.

Policjanci prowadzący postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do altany na kompleksie działkowym przy ul. Kościuszki podczas czynności na miejscu zdarzenia ujawnili rzeczy najprawdopodobniej pochodzące z kradzieży. Do kradzież doszło od bliżej nieokreślonej daty do sierpnia br. Wśród rzeczy zabezpieczyli drewniany stojak z 6 kieliszkami - ławka 50 latka, plastikową butelkę poj. 500 ml z zawartością oleju do silników dwusuwowych oraz brązową saszetkę z zawartością zestawu wierteł.

Zwracamy się z prośbą do osób rozpoznających przedmioty o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę st. sierż. Magdaleną Burtną tel. 091 577 95 36 lub dyżurnym KPP w Pyrzycach 091 577 95 11.